Jít do obsahu fóra

Moto Guzzi Club Bohemia

Diskusní fórum sdružení příznivců motocyklů značky Moto Guzzi

Nejste přihlášen. Přihlaste se, nebo se zaregistrujte.

Odpovědět

Odpovědět

Vytvořit a poslat váš nový příspěvek

Můžete použít: BBCode Obrázky Smajlíky

Pole označena slovem %s musí být před odesláním formuláře vyplněny.

Povinné informace pro hosty

Požadované informace

Prohlédnout téma (nejnovější)

5

Díky za info. Něco takového jsem si myslel... hmm je to zatím málo, očistil jsem to pořádně ještě jednou, zkusím tomu dát trošku za uši a někam dál a pak se pod to ještě podívám.
Nenajedeme nějaký kvanta, ale možná by bylo lepší to udělat teď, než být pak v běsi někde v tramtárii smile

Každopádně díky moc za cenné info.

4

Ahoj,

u mne se jednalo o gufero na hřídeli do převodovky. Od výroby prý špatně uložené odvzdušnění převodovky a v teplech se začal tlačit olej ven. Postihlo mne to ve Slovinsku, dokonce i začala klouzat spojka.

Milda

3

Zdravím,
mám teď taky takovou kaňku na kráse se Stelviem. Začíná se mi pomočovat a zdá se, že to ukazuje mezi motorem a vencem před převodovkou. Když to umeju, projeví se to tak po 500km tím, že mi na bočáku ukápne dvě tři kapky oleje. Nic hrůzného, nicméně dřív to bylo suché.
Spojka neklouže, přes kontrolní díru jsem svítil na věněc a ten se zdál suchej.
Nedávno jsem dělal výměny olejů a v převodovce bylo oleje jak má být. Do motoru jsem za celou dobu nedoléval, olej byl kousíček pod půlkou (najeto cca 6000km). Případně mohu dát někam i foto, jestli by to pomohlo. Momentálně je v motoru oleje na horní hranu.

Čím by to mohlo být?
Jedeme začátkem června na dovču. Asi to odjedu, není fakt nic moc, ale samo sebou mě to štve a budu to muset nějak pořešit. smile

Když by někdo dal informaci, čím by to nejspíše bylo, budu velice rád. Děkuji a kolama dolů.

2

Ahoj, taky jsem řešil. Posvítíš mezi válce a asi zjistíš, že sákne čidlo mazání. Stojí pár kaček.
Jenže musíš odstrojit plasty kolem motorky a sundat nádrž. Mně to stálo dvě hodiny montování a některé šroubky (pod přístrojovkou) byly na nervy...
Zbytek je snadnej.

1

Ahoj,
dnes jsem našel pod stelviem loužičku oleje velikosti 50Kč. Kouknul jsem na blok a vypadá to, že olej prosakuje mezi blokem a hlavou levého válce.
Dá se s tím doma něco dělat nebo řešit servisem?
Díky