1

Téma: Moto guzzi V7 katalyzator

Ahoj prosím o radu. chtěl bych na Guzzině V7 upravit výfuky a moc se mi tam do toho nehodí katalyzátor. je možné ho vyhodit a lambda sondu předělat třeba někam jinam do svodu??   Může to něco ovlivnit. Stejně ty plyny jdou jenom kolem katu a ne přímo skrze něj... nebo se pletu??  Díky

2

Re: Moto guzzi V7 katalyzator

Matesxxx napsal:

Ahoj prosím o radu. chtěl bych na Guzzině V7 upravit výfuky a moc se mi tam do toho nehodí katalyzátor. je možné ho vyhodit a lambda sondu předělat třeba někam jinam do svodu??   Může to něco ovlivnit. Stejně ty plyny jdou jenom kolem katu a ne přímo skrze něj... nebo se pletu??  Díky

Ahoj, jde to vypreparovat a předělat jen ta lambda tam být musí jinak to nebude fungovat a bude to hlásit chybu. A ty plyny přez ten kat jdou, ale když ho dáš pryč zlepší se reakce na přidání plynu alépe to funguje.
Jirka
www.officinariantini.cz

Guzzi na věky a v Mandellu a nikdy jinak!! Táááááák.

3

Riantini napsal:
Matesxxx napsal:

Ahoj, jde to vypreparovat a předělat jen ta lambda tam být musí jinak to nebude fungovat a bude to hlásit chybu. A ty plyny přez ten kat jdou, ale když ho dáš pryč zlepší se reakce na přidání plynu alépe to funguje.
Jirka
www.officinariantini.cz

Děkuji za odpověď a tedy myslíš že mohu když bych tam dával uplně jiné výfuky a tedy uplně každý svod zvlášt bez toho propojení, že ta lambda může být pouze v tom jednom svodu. a nebude to hlásit taky něco když ty plyny pujdou jako rovnou přes ní.??  takhle je přeci jen schovaná v tom propojení.

4

I když bude jen v jednom z těch svodů tak to bude fungovat ale lepší je když jsou propojeny.
Jirka

Guzzi na věky a v Mandellu a nikdy jinak!! Táááááák.

5

Místo katu tam dát H mezisvod, ve kterém je přímo i díra na lambdu. Nebo tu lambdu vypnout v mapě, stejně je tam k hov...