1

Téma: spínač baterie

Zdravím všechny kolegy Guzzisty. Mám jen možná blbej dotaz. Koupil jsem minulý týden Nevadu, (láska na první pohled :-). A co mě zaujalo, je bateriový spínač. Jako že by vypadl za jízdy nejspíš nehrozí, (pán, co jsem od něj moto kupoval, nikdy neslyšel o tom, že by ho někdo ztratil), ale stejně. Co kdyby? Dá se koupit, (nahradit) ? Nebo mi spíš řeknete, hele neblázni, ten nikdy nikdo neztratil, to bys ho musel jedině zabordelařit sám.....(což nevylučuju :-))
Sumo

2

Re: spínač baterie

Rád bych poradil, ale nevím, co myslíš bateriovým spínačem a to se mi pár Nevad na stole objevilo.

Guzzi na věky a v Mandellu a nikdy jinak!! Táááááák.

3

Aha, tak že bych měl něco, co jiní nemají ?  :-)
Už to vidím....nemají.
Tak nic, v tom případě považujte mou otázku za bezpředmětnou. Bývalý majitel byl asi kutil a přidělal tam vypínač na baterii. Vypadá fakt jak originál :-)
Tak ať vám kluci jezdí!

4

Riantini napsal:

Rád bych poradil, ale nevím, co myslíš bateriovým spínačem a to se mi pár Nevad na stole objevilo.

4akovičky...to mám kousek. Tedy jestli to jsou ty mezi Neratkama a Kostelcem. Ale asi jo, o jiných nevím. Tam je ta hospoda co vaří  Roman Vaněk?

5

Jsou to přesně tyhle Čakovičky a v té hospodě nevaří Roman Vaněk, ale Václav Frič, jenž je jejím majitelem a rovněž hrdým Guzzistou wink

6

Riantini napsal:

Jsou to přesně tyhle Čakovičky a v té hospodě nevaří Roman Vaněk, ale Václav Frič, jenž je jejím majitelem a rovněž hrdým Guzzistou wink

7

A proč to mám spojené s Vaňkem? Kdysi mi to říkal kamarád, ale ono to už nějakej pátek bude.
Říkáš také Guzzista? Nemáte vy tam nějaké hnízdo? :-)
Tak pozdravuj kolegu a ať vám to kluci ještě dlouho jezdí. Co dlouho, PER SEMPRE!

8

Ahoj doktore.
Jo máme tu hnízdo přijeď se podívat a taky tu mam servis na Guzziny Officina Riantini.
Přijeď na kávu  ;-)
Giogio

9

Rád se zastavím, díky.