1

Téma: zadání osobního kódu

Ahoj milovníci Guzzi, k Vánocům jsem si udělal radost a koupil jsem si nového V9 Roamera. Bohužel manuál k motorce mám jen v cizích jazycích. Hned po zastrčení klíčků mě žádá inzert your personal code. Ten mám na klíčcích, ale nevím jak ho mám zadat. Prosím o radu. Děkuji.

Ještě jedna prosba, kdo by měl manuál v češtině na V9 roamera a mohl ho poskytnout, udělal by mi radost, klidně online.
Ještě jednou díky
Bob

2

Re: zadání osobního kódu

Ciao, kde si tu mašinu kupoval? Jestli byla nová a bylo to u některého z oficiálních CZ prodejců Guzzi, tak prodejce má ze zákona povinnost: a)  seznámit kupujicího s užíváním stroje; b) dodat návod k obsluze v češtině. Čili v první řadě bych se zkusil obrátit tam, kde ti motorku prodali a reklamovat jim, že ti nedali návod v čestině.
Jinak nevím. Snad se pokusit obrátit na některého z prodejců a jejich servis (třeba D-moto). Těch V9 moc zatím nejezdí  (byť je to dobrá mašina).

3

Ahoj,

personal code není ten kod co máš na klíčku - ten je k imobilizéru.
Personal code je nějaké zamykání klíčů, neznám nikoho kdo to používá. Je to stejné nebo podobné na všech guzzi, když si stáhneš návod na jinou tak to funguje velmi podobně. Jestli chceš tak mi napiš email a já ti tu stránku s návodem ofotím a pošlu.

4

Doporučiji tam ten cod nedávat neb pak už ho nikdo nedohledá až ho zapomeneš a nebo na tom bude někdo něco dělat.
Standartně tam bývá pět nul ale asi bych to nedával.
S pozdravem Jirka

Guzzi na věky a v Mandellu a nikdy jinak!! Táááááák.

5

Ahoj, děkuji za rady. Motorka je nová a kupoval jsem ji v PRI moto centru v Kamenném mostě u Slaného. Zatím tam tedy ten kód nebudu zadávat a počkám na první garanční prohlídku v 1000 kilometrech. Uvidím jestli si s tím poradí.
Ještě jednou díky všem